Programos Dimetris privalumai lyginant su MS Excel skaičiuokle

Programos Dimetris privalumai lyginant su MS Excel skaičiuokle

Ilgą laiką „Excel“ buvo pagrindinis statybos sąmatų skaičiavimo ir rangovų vertinamas įrankis, nes jis yra lengvai prieinamas, įperkamas ir gana paprastai naudojamas. Tačiau dauguma rangovų pastebėjo, kad „Excel“ toli gražu nėra idealus sąmatų skaičiavimo sprendimas statybos sektoriui – ši programa turi daug trūkumų, galinčių paveikti įmonės gebėjimą efektyviai dirbti ir pateikti konkurencingą, konkursą galintį laimėti pasiūlymą. Toliau pateikiame priežastis, kodėl verta apsvarstyti kitą būdą įmonės sąmatoms skaičiuoti.

Integracija. „Excel“ yra naudingas, tačiau atskiras įrankis, kurio nėra galimybės integruoti į kitas programinės įrangos sistemas. Tai reiškia, kad jūsų projekto informacija paprasčiausiai įstrigs duomenų bazėje, todėl prireikus įvertinti duomenis projekto eigoje, tai gali būti sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis procesas. Geresnė išeitis. „Dimetris“ automatiškai perkelia sąmatos duomenis į kitas administracines verslo sistemas, todėl skirtingos įmonės komandos gali naudoti tą pačią informaciją ir atsisakyti pakartotinių duomenų įvedimo veiksmų.

Išplečiamumas. „Excel“ yra puikus įrankis tam tikro lygio poreikiams patenkinti. Tačiau be išplėtimo galimybės ši programa niekada netaps pakankamai reikšmingu ir galingu įrankiu, kuris galėtų patenkinti įmonių, kuriose atliekami sudėtingi, duomenimis pagrįsti sąmatų skaičiavimai, ir augančio verslo poreikius. Geresnė išeitis. „Dimetris“ internetinė debesijos platforma gali būti plečiama neribotai, priklausomai nuo naudojimo poreikių, be jokių papildomų investicijų į techninę įrangą, aptarnavimą ar infrastruktūrą.

Tikslumas. „Excel“ skaičiavimai yra tik iš dalies patikimi. Tik vienas skaičius netinkamoje vietoje gali reikšmingai iškraipyti sąmatą, o sąmatas gali pakeisti bet kas, kartais net netyčia patekęs į sistemą. Geresnė išeitis. Vienas didžiausių programos „Dimetris“ privalumų, palyginti su programomis, kuriose rankiniu būdu atliekami skaičiavimai, yra automatinis medžiagų, darbo, įrenginių, mokesčių įsipareigojimų ir kitų sąnaudų skaičiavimas. Ne mažiau svarbu, kad jūsų duomenys bus apsaugoti, todėl nekils rizika, kad kažkas galimai juos pakeis ar panaikins.

Mokymai. „Excel“ skaičiuoklės yra sąlyginai paprastos ir lengvai naudojamos, kas yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl jos yra populiarios tarp rangovų ir dažnai naudojamos sąmatoms ruošti. Tačiau jeigu kiltų klausimų ar tektų susidurti su techninėmis problemomis, greičiausiai jas tektų spręsti patiems. Geresnė išeitis. „Dimetris“ turi specialistų, instruktorių ir statybos programinės įrangos profesionalų komandą, kuri mielai atsakys į jūsų klausimus ir išspręs bet kokias problemas.


Apie autorių

admin:

0 Comments

Norėtumėte pasidalinti mūsų įrašu?

Jūsų elektroninis paštas nebus publikuojamas. Privalomi laikai pažymėti *d *

Parašykite komentarą