Medžiagų kiekių apskaičiavimo modulis

Gyvename technologijų amžiuje, tad net ir techninėse verslo sferose vis lengviau pritaikoma programinė įranga, kuri gali lengvina darbus, taupo laiką ir padeda analizuoti situaciją. Programinės įrangos sprendimai kiekvienais metais verslo įmonėms siūlo vis naujesnius, modernesnius ir patogesnius sprendimus jų veiklai. Vienas iš jų – statybinių brėžinių skaičiavimo programa DIMETRIS.

DIMETRIS – tai automatizuota kompiuterinė programa, kuri skaičiuoja sąmatas ir statybos medžiagų kiekius vos kelių mygtukų paspaudimu. Tai inovatyvus sprendimas, padedantis sutaupyti laiko ir atveriantis naujas statybinių brėžinių skaičiavimo galimybes. Programos sprendimas kilo iš poreikio greitai, tiksliai ir paprastai apskaičiuoti statybos medžiagų kiekius bei laiku atsakyti į klientų užklausas.

Kam naudinga programa DIMETRIS?

Vos kelių mygtukų paspaudimu galite apskaičiuoti reikalingus statybos medžiagų kiekius net sudėtingiausiame statybų projekte. Tai puikus įrankis, leidžiantis ne tik įvertinti reikalingų statybos medžiagų kiekius, bet norint parengti komercinį pasiūlymą užsakovui ar pagrįsti siūlomą kainą. Mūsų programine įranga jau naudojasi daugybė bendrovių, kurioms svarbiausia – tikslumas ir greitas darbų atlikimas.

Programos privalumai

Programa leidžia

Operatyviai atsakyti į klientų užklausas Dimetris

Greitai ir operatyviai reaguoti į pasikeitusią informaciją

 Atnaujinti brėžinius Dimetris kiekių skaičiavimas

Tai ypač geras pasirinkimas valdant didelius statybų projektus, kai informacijos yra daug ir ji nuolat kinta. DIMETRIS leis Jums  ne tik valdyti informaciją, bet ir laiku ją atnaujinti, taip išvengiant paklaidų ir nesklandumų. O svarbiausia – taupys Jūsų darbuotojų laiką.

Išbandyk programą Dimetris nemokamai

Kuo Jums naudingas DIMETRIS?

Tikslus skaičiavimas
Programinė įranga skaičiavimus atlieka gana tiksliai, tai reiškia, kad galite pamiršti paklaidas, kurios galiausiai išaugina reikalingų medžiagų kiekius. Tai pat programa leidžia išvengti žmogiškojo faktoriaus nulemtų klaidų.
Patogi duomenų integracija
DIMETRIS gauti rezultatai yra lengvai importuojami į kitas Jūsų naudojas programas. Pvz. norint gauti apskaičiuotas projekto sąmatą, jums belieka gautus skaičius perkelti į programinę sistemą „Sistela“.
Operatyvus atsakymas į užklausas
DIMETIS programinė įranga suteikia galimybę operatyviai ir laiku valdyti kliento užklausas. Į jas galėsite atsakyti iš karto. Programoje esanti informacija padės į užklausą atsakyti ne tik greitai, bet ir pateikiant klientui tikslius naujausius skaičiavimo duomenis.
Patogus duomenų valdymas
Į sistemą lengvą sukelti visus brėžinius PDF ar JPG formatu. Sistema greitai nuskaito failus ir perkelia duomenis į sistemą, kad galėtumėte su jais dirbti iš karto. Visus reikalingus duomenis galėsite konvertuoti į EXCEL failus ir stebėti visų atliktų skaičiavimų istoriją.
Lengvas naudojimas
Gera žinia, kad DIMETRIS programa yra naudojama lengvai ir paprastai. Net ir su panašiais sprendiniai nedirbęs darbuotojas vos per kelias minutes perpras programos valdymo ypatumus ir galės atlikti kokybiškus ir teisingus brėžinių skaičiavimus.
Darbo optimizacija
Versle itin svarbu laikas. Visuomet stengiamasi, kad darbai būtų atliekami kuo operatyviau. DIMETRIS leidžia Jūsų darbuotojams sutaupyti laiko brėžinių skaičiavimui. Priklausomai nuo projekto apimties, įprastai brėžinių skaičiavimui darbuotojas skiria kelias dienas. Tačiau su mūsų statybinių brėžinių skaičiavimo programa šį darbą atliksite vos per kelias valandas.
Darbas be apribojimų
Valdant kelis skirtingus objektus, kyla rizika, kad duomenys pasimes, bus supainioti arba perteikti netiksliai. DIMETRIS programinė įranga suteikia galimybę vienu metu dirbti su neribotu kiekiu objektų ir bet kuriuo metu persijungti prie to projekto, kurio duomenų skaičiavimai reikalingi šiuo metu.