Sąmatos apskaičiavimo modulis

Namo statyba yra sudėtinga konstrukcija, kurioje naudojama daugybė skirtingų medžiagų: plokščių, plytų, cemento skiedinio, apdailos medžiagų ir t.t. Kiekvienas elementas turi savo kainą, o visų elementų suma įskaičiuojama į bendrą namo vertę. Be medžiagų, namo kainą sudaro darbuotojų atlyginimas, techninės priežiūros specialisto atlyginimas, statybinės technikos nuoma ir pan. Siekiant aiškiai pateikti medžiagų ar paslaugų vertės pasiūlymus, jų kainas, surašomas specialus dokumentas – sąmata.

Sąmatoje nurodomi išlaidų tipai, medžiagų kaina, planuojamų įsigyti medžiagų kiekis, atliekamų paslaugų kaina ir kt.

Sąmatos svarba

Sąmata yra dokumentas, kurio pagrindu nustatomos investicijų sumos, skiriamos finansinės lėšos statybai, apmokama už atliktus darbus ir pan.
Nustatyta forma pateikta sąmata parodo, kokių medžiagų, už kokią kainą ir kokiais kiekiais reikės objekto statybai, numatoma kaina už statybos darbus.

Sąmatų rūšys

Yra įvairių tipų sąmatų, skirtų įvairiausiems objektams įvertinti. Sąmatos gali būti:

Objektinė sąmata

Tai apibendrinta sąmata, kurioje atvaizduojami tik pagrindiniai statybos darbai (pvz. Bendrieji statybos darbai, elektrotechnika; vandentiekis ir nuotekos ir tt).

Preliminari sąmata

Ji sudaroma konkrečioms darbo rūšims, tačiau tais atvejais, kai tikslios išlaidos biudžeto sudarymo metu negali būti nustatytos.

Preliminarios sąmatos dažniausiai rengiamos tais atvejais, kai turima minimaliai informacijos apie projektą ar atliekamus darbus. Dažniausiai turima tik projektinių pasiūlymų ar eskizinė informacija. Dažniausiai vertinama sustambintais įkainiais bendrai tikėtinai kainai nustatyti.

Papildomų sąmatų skaičiavimai

Sudaroma, kai būtina nustatyti lėšų, reikalingų į sąmatas neįtrauktoms išlaidoms kompensuoti.

Išbandyk programą Dimetris nemokamai

Sąmatos skaičiavimas

Programos Dimetris veikimo principas visiškai kitoks, nei teko matyti kitur. Siekiame taupyti Jūsų laiką, todėl sukūrėme programą, kuri vienu metu atlieka kiekių skaičiavimą (iš PDF ar JPEG), bei tuo pačiu metu skaičiuoja detalias sąmatas. Paklausite – kaip tai įmanoma? Apmokėme Dimetris programą skaičiuoti įvairius geometrinius kiekius, sisteminti duomenis ir tiems duomenims priskirti jau paruoštų darbų įkainių komplektus.

Sukūrėme statybos darbų ir medžiagų įkainių sustambintas grupes (kiekviena įmonė galės susikurti savo unikalią duomenų bazę), kuri priskiriama vienam ar kitam darbui pagal situaciją.

Statybos įkainių duomenų bazę parengėme apgalvodami kiekvieną smulkmeną, kuri gali tūrėti įtakos kainai statybos procese. Duomenų bazę sugrupavo patyrę sąmatų rengimo ekspertai, todėl išvengsite netikslumų ir dvejonių. Nuo šiol sąmatas galėsite parengti be vargo, net jei neturite jokio specialaus išsilavinimo ar supratimo apie statybos technologinius procesus – mes apie tai pagalvojome už JUS. Jums reikia tik žinoti kokio rezultato norite, o visi technologiniai procesai, kurie reikalingi darbui atlikti, bus įvertinti automatiškai. Siekiant maksimaliai sutaupyti Jūsų brangų laiką Dimetris programa automatiškai užpildys sąmatą su visais reikalingais kiekais ir parametrais, todėl tapsite ne tik labai greiti, bet ir labai tikslūs.

Naujas Dimetris sprendimas labiausiai patiks įmonėms, kurios gauna didelį užklausų skaičių ir investuoja daug laiko pateikti komercinius pasiūlymus visiems interesantams. Naudodami mūsų arba Jūsų pačių sukurtus įkainių komplektus, galėsite iki 10 kartų pagreitinti savo komercinių pasiūlymų parengimo tempą, taip įgyjant pranašumą prieš savo konkurentus.

Programos Dimetris privalumai

Išskyrėme pagrindinius privalumus lyginant su senais metodais.

 • Greitis 100%

 • Tikslumas 100%

 • Efektyvumas 100%

 • Galimybės 86%

Kodėl reikia rinktis mus?

Kiek laiko užtrunkate skaičiuodami vieną projektą? Taigi su Dimetris programa optimizuosite pasiūlymų pateikimo laiką net keletą kartų.

 • Pasiūlymus pateiksite greičiau.
 • naudositės detalia kainų duomenų baze.
 • Pasinaudoję programa nesunkiai apskaičiuosite visus reikalingus medžiagų kiekius.

 • Statybos įmonėms
 • Lauko inžinerijos įmonėms
 • Architektams
 • Laivų statybos įmonėms
 • Įmonėms užsiimančioms kelių statyba ir gerbūvio įrengimu
 • Interjero dizaineriams
 • Skydinių namų statybos įmonėms