Medžiagų kiekių ir sąmatų skaičiavimo įranga – nuo ko pradėti?

Medžiagų kiekių ir sąmatų skaičiavimo įranga – nuo ko pradėti?

26 sausio, 2022 Sąmatos, Tinklaraštis 0

Jūs jau supratote, kokias problemas sukelia šiuo metu naudojamos sąmatų skaičiavimo priemonės ar skaičiuoklės, ir nutarėte, kad perėjimas prie platformos yra vienas iš jūsų kitų metų tikslų. Taigi, iškyla klausimas – nuo ko pradėti? 

Geriausia pradėti nuo funkcijų, kurias turėtų atlikti jūsų programinė įranga, sąrašo. Aptarkime keletą dalykų, į kuriuos vertėtų atsižvelgti, renkantis naują ar pažangesnę sąmatų skaičiavimo platformą. 

Įvertinkite naudojamą procesą ir jo trūkumus

Kartu su sąmatų skaičiavimo komanda aptarkite naudojamus procesus ir dažniausias problemas. Ar naudojate „Excel“ ir užduotis atliekate rankiniu būdu? Ar naudojate sąmatų skaičiavimo programinę įrangą? Kaip šiuo metu ruošiate pasiūlymus ir ataskaitas? Kaip tvarkote klientų informaciją? Kaip sėkmingas pasiūlymas patenka į kitą projekto etapą? 

Nustatykite problemas ar klaidas, kurios pasitaiko šiuo metu naudojamuose procesuose, taip pat išskirkite jų savybes, kurios yra jums svarbios. Sudarykite sąrašą savybių, kurias norėtumėte išsaugoti, o kurių norėtumėte atsisakyti. 

Apsvarstykite, ko jums trūksta, kad galėtumėte tobulėti

Kas skatina jus keisti sąmatų skaičiavimo metodą? Išsiaiškinkite priežastis, dėl kurių norite jį keisti, ir kokias funkcijas tikitės rasti naujoje programinėje įrangoje. 

Jei duomenys būna netikslūs dėl žmonių klaidų, tokiu atveju jums reikia labiau automatizuotų ir lengviau naudojamų procesų. Jei kiekvienai sąmatai sugaištate pernelyg daug laiko, jums reikia vartotojui draugiškesnės ir efektyvesnės platformos. Jei netenkina senosios platformos klientų aptarnavimo paslaugos, greičiausiai norėsite rasti platformą, kurią palankiai vertina vartotojai dėl gero klientų aptarnavimo. 

Įvertinkite, ar jums reikia integruotų skaitmeninio medžiagų kiekių skaičiavimo bei kitų funkcijų

Ne visos sąmatų skaičiavimo programinės įrangos gali atlikti skaitmeninius medžiagų kiekių skaičiavimo veiksmus. Jei tokios galimybės yra įdiegtos, jums nereikės dar vienos programos. Įvertinkite, ar sąmatų bei medžiagų kiekių skaičiavimo operacijų susiejimas vienoje platformoje jums būtų svarbus. 

Pasirinkdami DIMETRIS, galite naudoti savo sąmatas medžiagų kiekių skaičiavimams ir automatiškai apskaičiuoti sąnaudas, naudojant elektronines schemas. Integruodami medžiagų kiekių skaičiavimo funkciją į sąmatų skaičiavimo programinę įrangą, sutaupysite laiko ir pateiksite itin tikslius kainų pasiūlymus. 

Taip pat įvertinkite, kokios dar funkcijos turėtų būti jūsų platformoje. CRM? Ataskaitų rengimas? Pasiūlymų generavimas? 

 

Įvertinkite, kiek vartotojų naudos programinę įrangą

Kiek komandos narių dirbs su sąmatomis? Kai kurios platformos leidžia pasirinkti prenumeratos variantus pagal jums reikalingų licencijų skaičių. Pavyzdžiui, bazinė programinės įrangos prenumerata tinka 2–3 vartotojams, o aukštesnės kategorijos licenciją verta rinktis, jei programinę įrangą naudos 4–7 vartotojai. 

Palyginkite kainą su programinės įrangos vartotojų skaičiumi ir atsižvelkite į atnaujinimus, kurių jums gali reikėti ateityje. Jei šiuo metu turite tris sąmatininkus, ateityje gali prireikti įdarbinti dar vieną. Tada jums teks mokėti už vieną papildomą vartotoją tiek, kiek mokėtumėte už papildomus 4 vartotojus, o tai būtų nesąžininga jūsų atžvilgiu.

Todėl DIMETRIS tokio modelio atsisakė. Mūsų neribota prenumerata nėra skirstoma į lygius pagal vartotojų skaičių, todėl platforma naudotis gali tiek vartotojų, kiek tuo metu reikia. Kaina yra pagrįsta jūsų sėkmingų pasiūlymų skaičiumi, todėl įmonės niekada neišleidžia programinei įrangai daugiau, nei iš tiesų reikia. 

Nuspręskite, kaip norite pasiekti savo duomenis

Ar jums ir jūsų komandai svarbi galimybė pasiekti projektus nuotoliniu būdu? Įvertinkite, ar jums gali priteikti duomenų ne darbo vietoje, ne darbo laiku, paskutinę minutę patvirtinus pakeitimus arba dirbant namuose. 

Taip pat apsvarstykite, ar šiuo metu jūsų duomenys yra laikomi saugiai. Ar kilus gaisrui, arba uraganui apgadinus jūsų biuro pastatą, jūsų projektų duomenys išliks saugūs ir pasiekiami komandos nariams? 

Apsvarstykite, kokias programas norite integruoti

Kur keliauja jūsų duomenys užbaigus sąmatą? Peržiūrėkite projektų valdymo ir apskaitos programinę įrangą ir pasižymėkite, į kokias sąmatų skaičiavimo platformas ji yra integruota. 

Integracija padeda užtikrinti jūsų projektų efektyvumą ir tikslumą sklandžiai perkeliant duomenis iš vieno etapo į kitą. Jei jūsų platformos negali veikti kartu, gali kilti problemų ar netikslumų, kuriems išspręsti greičiausiai prireiks daug laiko.


Apie autorių

admin:

0 Comments

Norėtumėte pasidalinti mūsų įrašu?

Jūsų elektroninis paštas nebus publikuojamas. Privalomi laikai pažymėti *d *

Parašykite komentarą