Architektams

Architektų darbo pobūdis

Architektai – vizionieriai, matantys ateities perspektyvą žmonės, kurie kuria iš širdies. Architekto darbas labai sudėtingas, nes turi suderinti daugybę pastato procesų viename projekte. Sunku numatyti visas galimybes, išeitis ar problemas vien tik popieriaus lape, o kur dar daugybė klausimų, kuriuos reikia suderinti ne tik su užsakovu, bet ir su derinančiomis institucijomis. Šiandienos architektai nebeturi tiek daug laisvės kūrybai, o daugiau priversti koncentruotis į techninę projekto dalį, todėl jų kompetencijos turi būti įvairialypės.

Programos Dimetris vertė

Išbandyk nemokamai 10 dienų.

Efektyvumas

Excel sąmatos

Įmonės įkainių duomenų bazė

Darbas su PDF ar JPEG formatu

Kodėl verta rinktis mus?

Tikime, jog dažnas architektas sulaukia klausimo iš savo užsakovo – o kiek visa tai kainuos įgyvendinti. Tikime, jog tik nedaugelis architektų gali profesionaliai atsakyti į šį klausimą. Statybos kainodara ankstyvoje projektavimo stadijoje nėra lengvas iššūkis, todėl didžioji dauguma architektų tiesiog neturi laiko gilintis dar ir į šią kintančią kainodaros sritį. Dažnai architektai kreipiasi į profesionalius sąmatininkus, kad jie padėtų nustatyti statybos kaštus ankstyvoje ar vėlyvoje projektavimo stadijose, tačiau ne kiekvienas turi galimybę į tai investuoti.

Lengvai suskaičiuosite projekto kainą

Dimetris

Nereikia jokių specifinių žinių

Dimetris

Sutaupysite ne tik laiko bet ir pinigų

Dimetris

Technologinis sprendimas

Mes suprantame kuom gyvena architektai, kokios jų problemos, todėl sukūrėme sprendimą, kuris palengvins jų sunkų darbą. Dimetris programa gali padėti nesunkiai apskaičiuoti galimus statybos kaštus vien tik iš eskizo. Vien tik turėdami sklypo plano, aukšto plano ar fasado eskizinius brėžinius – galima vos kelių pelės mygtukų paspaudimu apskaičiuoti sustambintas/detalizuotas sąmatas. Toks sprendimas padės greitai atsakyti į klausimą – verta investuoti ar ne; verta pasirinkti vieną ar kitą sprendinį ar ne; verta suprojektuoti papildomą aukštą ar ne. Į šiuos ir kitus klausimus nesunkiai rasite atsakymą, nes mes pagalvojome apie Jus.

Dimetris greito sąmatų skaičiavimo programa gali būti labai naudinga ir urbanistams, kurie planuoja teritorijų išvystymo strategijas, kuria priemonių planus ir reikia pateikti kainų siūlymus net keliems galimiems variantams. Pasinaudodami mūsų siūlomu sprendimu – ne tik sutaupysite pinigų, bet ir laiko.

Ateityje stiprinsime preliminarių sąmatų sudarymo sritį projektinių pasiūlymų parengimo stadijoje, todėl skatiname teikti pasiūlymus, kuriose srityse turėtume sufokusuoti savo žinias ir rasti sprendimą.

Susidomėjai išbandyk nemokamai

Susisiekite

Sąmatos skaičiavimo pavyzdys