Kelių ir gerbūvio įrengimo įmonėms

Su kokiomis problemomis susiduria kelių ir gerbūvio įrengimo įmonės?

Sklypo sutvarkymas reikalingas ir būtinas kiekviename projekte. Jau nebeįsivaizduojame teritorijos, kurioje nebūtų numatyta vietos automobilių parkavimui, žalių zonų ar kitų mažosios architektūros elementų. Kelių statybos ar sklypo sutvarkymo veikla yra labai specifinė dėl stipraus sezoniškumo, todėl daugelis procesų turi būti įgyvendinti pagal griežtą darbų grafiką. Tačiau ši sritis specifinė ir dėl to, jog labai sudėtinga tiksliai apskaičiuoti sunaudojamų medžiagų kiekius, o dar sudėtingiau patikrinti faktiškai įrengtus kiekius. Ši situacija susidarė dėl to, jog statant kelius ar įrengiant teritorijas naudojami daugiausiai piltiniai gruntai, kurie turi skirtingus sutankinimo koeficientus, bei kitas įrengimo sąlygas, o tai apsunkina medžiagos poreikio skaičiavimą.

Programos Dimetris vertė

Išbandyk nemokamai 10 dienų.

Efektyvumas

Excel sąmatos

Įmonės įkainių duomenų bazė

Darbas su PDF ar JPEG formatu

Technologinis sprendimas

Mes suprantame šią problemą, todėl sukūrėme universalų sprendimą – programą Dimetris. Jos pagalba galėsite nesunkiai apskaičiuoti bet kurios teritorijos dangų plotą, bordiūrų ilgius, kelių ženklinimo kiekius. O kas svarbiausia, jog programa ne tik pateiks susistemintus kiekius, bet ir automatiškai suskaičiuos visus reikalingus pasluoksnius, bei pateiks detalias darbų sąmatas. Naudodami Dimetris programą galėsite tapti nepralenkiamu komercinių pasiūlymų rengimo srityje. Visas reikalingas sąmatas suskaičiuosite per neįsivaizduojamai trumpą laiką.

Nesudėtinga apskaičiuoti dangos plotą

Dimetris

Paprasta rasti bordiūrų ilgį

Dimetris

Gausite detalias sąmatas, įvertinant visus darbus

Dimetris

Dimetris programa padės suskaičiuoti visus kiekius ir sąmatas vien iš topo nuotraukos ar kito PDF formato failo. Jei turite sklypo planą, kuriame trūksta matmenų – ne bėda, nes viską galėsite apskaičiuoti vos kelių pelės mygtukų pagalba.

Susidomėjai išbandyk nemokamai

Susisiekite