Laivų statybos ir remonto įmonėms

Su kokiomis problemomis susiduria laivų statybos ir remonto įmonės?

Laivų statyba – Lietuvoje dar nepakankamai atrasta ar išvystyta sritis, todėl šioje srityje dirba tik patys didžiausi profesionalai. Šis sektorius labai panašus į pastatų statybos sektorių, tačiau turi ir keletą esminių skirtumų, tokių kaip: 99 proc. darbo atliekama komandiruotėse, labai griežti sutarčių terminai, daugiakalbystė, bei sudėtingi brėžiniai. Įvertinus visą tai, ne kiekviena įmonė pasiryžta kovoti sunkioje tarptautinėje konkurencinėje arenoje.

Programos Dimetris vertė

Išbandyk nemokamai 10 dienų.

Efektyvumas

Excel sąmatos

Įmonės įkainių duomenų bazė

Darbas su PDF ar JPEG formatu

Kokios programos Dimetris galimybės?

Žinome šią sritį ir suprantame šių įmonių „skausmą“. Dimetris programos kūrėjai ne kartą dalyvavo kruizinių laivų statybos konkursuose (dalinių darbų), todėl puikiai žinome kokius nedetalius brėžinius gauna rangovai. Tačiau iki šiol nesupratome kaip Jūs sugebate nesuklysti skaičiuojant tai ko neįmanoma apskaičiuoti. Šiuo metu esame įsitikinę, jog radome sprendimą Jūsų problemoms ir sukūrėme Dimetris programą, kuri lengvai padės Jums susigaudyti sudėtinguose laivo brėžinių labirintuose.

Galima dirbti tiesiog su PDF brėžiniais

Dimetris

Lengva sisteminti duomenis

Dimetris

Ypač paprasta įvertinti darbų kainą

Dimetris

Technologinis sprendimas

Dimetris programa dirba su PDF formato brėžiniais, kuriuos tiesiog įsikelkite į programą. Būtinai nustatykite mastelio matmenį (dažniausiai laivo brėžinyje galima tokį atrasti) ir skaičiuokite viską ką norite sužinote be jokio vargo, tiesiog atlikdami braižymo/matavimo funkciją. Programa lengvai padės susisteminti skaičiavimų duomenis pagal atskirus kajučių įrengimo; pertvarų, grindų ar lubų pagal apdailą tipus. Nesunkiai galėsite susisteminti viso laivo aukšto medžiagų kiekių informaciją, o atlikę jos sisteminimo darbus – dar lengviau apskaičiuosite įrengimo darbų kainą.

Jei įmonė naudoja savo specifinę kainodarą, ją galima nesunkiai perkelti į Dimetris duomenų bazę ir naudoti ją skaičiuojant sąmatas. Kitaip sakant – atlikę matavimą brėžinyje, rezultate gausite kiekį ir sąmatą.

Kita problema, kurią padės išspręsti Dimetris programa – tai darbuotojų apmokymo klausimas. Žinome, jog pakankamai sudėtinga rinkoje rasti profesionalių sąmatininkų, kurie turėtų patirties ar gebėjimų skaičiuoti laivų statybos sąmatas. Naudojant mūsų programą – apmokymų praktiškai net nereikės, nes viskas darbas su programa yra labai paprastas, o Jūsų sukurta įkainių duomenų bazė bus naudojama ir naujų darbuotojų.

Susidomėjai išbandyk nemokamai

Susisiekite