Skydinių namų statybos įmonėms

Skydinių namų statybos specifika

Skydinių ir karkasinių namų statyba jau tampa tradicine Lietuvos gamybos įmonių verslo šaka. Gana keista, jog Lietuvoje turime gana daug tokio tipo namus gaminančių verslų, tačiau tik nedaugelis pagaminamų pastatų lieka Lietuvoje. Ši pramonės šaka labai išvystyta, o Lietuvos gamybos kokybės ženklas jau yra užsitarnavęs reikiamą pripažinimą Skandinavijos šalyse. Būtent šios srities specialistai privalo turėti unikalius gebėjimus susikalbėti su skirtingų tautybių žmonėmis, prisitaikyti prie kiekvienos šalies teisinio reguliavimo, kraštovaizdžio, bei techninių sąlygų. Jei Lietuvoje gaminamas pastatas, kuris atitinka vienokius standartus, tai neretai tokio pastato tiesiog nebūtų galima statyti Skandinavijos šalyse, nes yra keliami visiškai kiti kokybės standartai. Tai verčia Lietuvos gamintojus pasitempti ir dairytis naujų sprendimų ar technologijų. Dažna Skandinavijoje dirbanti įmonė vertina darbuotojų sugaištą darbo laiką, statybos įrankių svarbą darbo procese.

Programos Dimetris vertė

Išbandyk nemokamai 10 dienų.

Efektyvumas

Excel sąmatos

Įmonės įkainių duomenų bazė

Darbas su PDF ar JPEG formatu

Technologinis sprendimas

Mes turime patirties dirbant su Skandinavijos projektais, todėl puikiai suprantame problemas. Pirmiausiai šioje rinkoje dominuoja projektai, kuriems labai trūksta detalumo. Brėžiniuose beveik nėra matmenų, plotų ar kitų sprendinių. Dėl šios priežasties projektų sąmatų skaičiavimas užtrunka ženkliai ilgiau. Šioms problemoms išspręsti sukūrėme programą Dimetris, kuri lygiagrečiai padės suskaičiuoti visus reikalingus kiekius, bet tuo pačiu ir sąmatas. Jei Jūsų įmonė turi išdirbtą savo įkainių duomenų bazę – ją nesunkiai bus galima panaudoti ir Dimetris programoje. Todėl jei reikės įvertinti skydinės sienos gamybą ir montavimą pagal Jūsų išdirbtus sienų tipus – tokia sąmata bus suskaičiuota kaip niekada greitai. Tiesiog pažymėsite fasadinės ar vidinės sienos plotą, o visą reikalingą technologinį sienos „sumuštinį“ įvertins pati programa automatiškai. Ir nesvarbu kokio detalumo Jūs siekiate – Dimetris galėsite sukurti duomenų bazę net iki varžtų detalumo. Lengvai suskaičiuosite fasadinių sienų, grindų, perdangų, pertvarų, stogo plotus, vėjalenčių, kraigo ilginių, langų ir durų apvadų, izoliavimo ar grindjuosčių ilgius, langų ar durų plotus, bei sąmatas.

Galima apskaičiuoti medžiagų kiekius ir sąmatas iš ypatingai nedetalių brėžinių.

Dimetris

Galima susidaryti savo įkainių duomenų bazę, papildant esančią

Dimetris

Programa „apmokyta“ pagal parinktas paslaugas įvertinti visus papildomus darbus

Dimetris

Pasinaudokite Skandinaviška išmintimi, nes visa Dimetris programa buvo sukurta remiantis šių išmintingų šalių filosofija. Panašaus funkcionalumo programos Skandinavijoje jau naudojamos bemaž dešimtmetį, o Lietuvoje tik žengia pirmuosius žingsnius. Būkite novatoriški ir pralenkite savo konkurentus sumanumu ir greičiu.

Susidomėjai išbandyk nemokamai

Susisiekite