Statybos įmonėms

Kodėl verta rinktis mus?

Statybų verslas – tai nuolatinės lenktynės su laiku bei konkurentais. Jei verslas neturi tinkamų veiklos įrankių – jis negali tapti pranašesniu nei laiko, nei konkuravimo aspektu. Įmonės efektyvumas absoliučiai priklauso nuo darbuotojų gabumų, kompetencijų bei technologinės pažangos. Investuodamos į darbuotojų kompetencijų ugdymą įmonės suformuoja stiprią komandą, o investuodami į technologinę pažangą – gali tikėtis pagreitinti darbo procesus.

Programos Dimetris vertė

Išbandyk nemokamai 10 dienų.

Efektyvumas

Excel sąmatos

Įmonės įkainių duomenų bazė

Darbas su PDF ar JPEG formatu

Alternatyvos rinkoje

Šiandienos realijos statybos įmonėms neleidžia „užmigti“ ir skatina ieškoti naujų, netradicinių sprendimų. Vieni atsiveža „pigią“, tačiau neretai nekokybišką „darbo jėgą“ iš užsienio. Kiti perka modernius įrankius, treti investuoja į darbuotojų kompetencijų ugdymą. Tačiau ilgainiui visos šios priemonės praranda savo efektyvumą dėl pačių įvairiausių priežasčių, tokių kaip:

Darbuotojai išmokę dirbti su sudėtingomis programomis pasirenka geriau apmokamas darbo vietas

Didelis specialistų darbo stygius rinkoje

Dimetris

Naujų darbuotojų apmokymai brangiai kainuoja ir kt. Sąmatų ir kiekių skaičiavimo programa Dimetris

Technologinis sprendimas

Atsižvelgiant į tai, Dimetris kūrėjai pagalvojo keletą metų į priekį ir sukūrė programinę įrangą, kuri pateikia šių nepalankių situacijų sprendimą. Verta paminėti, kad programa Dimetris buvo kurta Skandinavišku principu – PIRMIAUSIA PAPRASTUMAS. Vienas iš uždavinių, kuriant programinę įrangą buvo siekis užtikrinti, kad programa Dimetris būtų taip paprasta naudotis, jog tam nereikėtų jokio specialaus išsilavinimo ar apmokymo. Tačiau esant poreikiui, visiems įmonės klientams suteikiamos nemokamos programinės įrangos naudojimo konsultacijos.

Programoje Dimetris yra įdiegti AutoCAD funkciniai veikimo principai, todėl, jei darbuotojas bent kartą dirbo su CAD tipo programa – funkcijos jam bus puikiai pažįstamos. Programinės įrangos kūrėjai atsižvelgė į šalyje susidariusią problemą dėl inžinierių – sąmatininkų trūkumo. Todėl ši žmogiškųjų išteklių problema išspręsta taip: jei paruošti inžinierių būti profesionaliu, klaidų nedarančiu sąmatininku užtrunka ilgai, tuomet šios situacijos išeitis –  sąmatų rengimo supaprastinimas iki tokio lygio, kad tokių gebėjimų paprasčiausiai nereikėtų.

Programa Dimetris ne tik aprūpinta didžiule statybos įkainių duomenų baze, tačiau taip pat ji yra susisteminta pagal technologinę įrengimo logiką, pvz.: sudėtingo pastato fasado, kuriame yra keli skirtingi apdailos tipai, įvertinimui, Dimetris programos dėka galima nesudėtingai apskaičiuoti apdailos plotus ir tuo pačiu iš duomenų bazės parinkti atitinkamą įkainių „sumuštinį“. Programoje paruošti visi reikalingi šiltinimo, gruntavimo, smeigiavimo, tinkavimo armuojančiu tinku, dekoratyvinio tinko įrengimo, pastolių pastatymo ir kiti įkainiai, todėl kliento galimybė suklysti itin maža.

Siekiant Jūsų įmonės veiklos efektyvumo, mokomės kartu su Jumis bei stengiamės greitai reaguoti į susidariusį technologinį programinį poreikį, atliekant programinės įrangos testavimus. Bandymų rezultatai Švedijoje parodė, jog vidutinis įmonių parengiamų sąmatų greitis padidėjo 25 proc. Bandymų rezultatai Lietuvoje parodė, jog naudojant programą Dimetris vidutinės kvalifikacijos sąmatininkas standartinį 150 m2 individualaus namo sąmatą gali apskaičiuoti per maždaug 1 valandą. O patyręs sąmatininkas tokio paties pastato sąmatą gali parengti greičiau nei per 30 min. O kiek užtruktų Jūsų sąmatininkas?

Susidomėjai išbandyk nemokamai

Susisiekite

Sąmatos skaičiavimo pavyzdys