Sąmatų skaičiavimo programos privalumai

Sąmatų skaičiavimo programos privalumai

Sąmatininkai yra atsakingi už naujo projekto gavimą statybų įmonei. Tai – didžiulė atsakomybė ir įtampa, todėl kiekvienas sąmatininkas žino, kad darbas gali kelti nemažai streso. 

Tačiau sąmatų skaičiavimas nebūtinai turi kelti tiek streso, kaip įprasta manyti. Statybos sąmatų skaičiavimo programinė įranga supaprastina darbą ir apsaugo nuo daug kainuojančių klaidų. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip galite palengvinti savo ir komandos narių darbą, naudodami sąmatų skaičiavimo programinę įrangą.

Išvenkite atsakomybės už žmogaus daromas klaidas skaičiuoklėse

Viena paprasta klaida skaičiuoklėje gali sugadinti visą sąmatą, o netiksli sąmata gali jums kainuoti projektą. Tai gali kelti didžiulę įtampą jums ir jūsų sąmatininkams.  

Sąmatų skaičiavimo programinė įranga ne tik skaičiuoja sąmatas, atlieka skaitmeninius medžiagų kiekių skaičiavimus, bet ir generuoja pasiūlymus bei ataskaitas su mažesne žmogiškų klaidų tikimybe, todėl padės išvengti dalies atsakomybės. Jei įvedami teisingi duomenys, jūsų sąmatos taip pat bus teisingos, todėl nereikės jaudintis dėl skaičiavimo klaidų ar prarastų duomenų. 

Dirbkite lengviau iš bet kurios vietos

Debesijos technologijomis grįsta sistema sudaro galimybes jūsų komandai dirbti ir matyti projekto duomenis iš bet kurio įrenginio biure, darbų vietoje ar namuose, nesijaudinant, kad jums gali pritrūkti kokių nors bylų. 

Jei jūs negalite ar kuris nors jūsų sąmatininkas negali vieną dieną atvykti į biurą, pavyzdžiui, sugedus automobiliui, dėl blogo oro, vaikų, kuriuos reikia prižiūrėti, ar kitų priežasčių, nereikės jaudintis, kad liks neatlikti darbai ar bus veltui švaistoma apmokama darbo diena. Jums tereikia prisijungti iš namų kompiuterio ir tęsti darbą ten, kur baigėte. 

Saugiai laikykite visas bylas vienoje vietoje

Statybų sąmatų skaičiavimo programinė įranga yra puikus būdas tvarkingai organizuoti projektus ir lengvai juos pasiekti. Daugiau jokio naršymo tarp *.xls bylų, jokių duomenų įvedimo problemų ar kelių išsaugotų priešingų dokumentų versijų! Visi jūsų projektai bus saugomi vienoje vietoje. 

Jei naudojate debesijos technologijų programinę įrangą, jūsų sąmatininkams nereikės jaudintis dėl prarastų duomenų užstrigus kompiuteriui ar kitų gedimų atveju. Jūsų duomenų atsarginės kopijos daromos automatiškai, todėl jūs este pasiruošę viskam.

Mažiau bendradarbiavimo problemų

Bendradarbiavimas skaičiuojant sąmatą yra sudėtingas, jei naudojamos „Excel“ skaičiuoklės. Turite išsaugoti ir išsiųsti bylas kitam sąmatininkui, kad jis galėtų peržiūrėti duomenis savo kompiuteryje. Jei jis ką nors pakeis, turės išsaugoti naują bylos versiją ir atsiųsti ją jums. Naudojant debesijos technologijomis grįstą sąmatų skaičiavimo programinę įrangą, nereikia siuntinėti bylų iš vienos vietos į kitą, nes visi duomenys saugomi vienoje vietoje ir juos gali pasiekti bet kuris teisę naudoti duomenis turintis vartotojas. 

Kuo daugiau žmonių dalyvauja sąmatų koregavimo  procese, tuo didesnė klaidų tikimybė, o vienas neteisingas žingsnis gali lemti atsilikimą nuo darbų grafiko arba (dar blogiau) tapti daug kainuojančia klaida, kurios galite nepastebėti prieš teikdami pasiūlymą. Programinė įranga reikšmingai sumažina žmogaus klaidų tikimybę. 

Uždirbkite daugiau dirbdami trumpiau

Pervargę ir išsekę darbuotojai yra mažiau produktyvūs ir patiria daugiau streso. Statybos sąmatų skaičiavimo programinė įranga supaprastina sąmatos skaičiavimo procesą, todėl per trumpesnį laiką galėsite atlikti daugiau darbų, įdėdami mažiau pastangų. DIMETRIS klientai pasiūlymą gali paruošti per beveik 50 proc. trumpesnį laiką. 

Tai reiškia, kad per tą patį lauką galite paruošti dvigubai daugiau sąmatų, užtikrindami jų tikslumą. Koks rezultatas? Daugiau sėkmingų kainos pasiūlymų, didesnės įmonės pajamos. 

Jokių abejonių dėl teisingai atlikto darbo

Niekam ne paslaptis, kad malonu dirbti tuos darbus, kurie gerai sekasi. Kuo didesnis pasitenkinimas darbu, tuo geriau mes jį atliekame. 

Kai tiek jūs, tiek jūsų komanda neabejos sąmatų tikslumu, galėsite labiau didžiuotis savo darbu. Pasitikėjimas atliktu darbu skatina siekti didesnių tikslų, paruošti dar daugiau pasiūlymų ir padėti įmonei tvirtai žengti į priekį. 


Apie autorių

admin:

0 Comments

Norėtumėte pasidalinti mūsų įrašu?

Jūsų elektroninis paštas nebus publikuojamas. Privalomi laikai pažymėti *d *

Parašykite komentarą