Skaitmeninės technologijos statybų pramonėje

Skaitmeninės technologijos statybų pramonėje

14 gruodžio, 2021 Statybų įmonėms, Tinklaraštis 0

Statybos pramonė greitai persiorientuoja į skaitmenines technologijas. Jei dar neinvestavote į sąmatų programinę įrangą bei ikistatybinių darbų valdymo procesus, dabar pats laikas tą padaryti, tačiau visų pirma turite žinoti, ką perkate. Šiame straipsnyje plačiau paanalizuosime, kuo viena statybų sektoriui skirta programinė įranga yra geresnė už kitą. Sužinosite, ko ieškoti ir ko vengti prieš investuojant į ateities technologijas.

Platforma

Verta paklausti, ar sąmatų skaičiavimo programinė įranga, kurią svarstote įsigyti, yra stacionarus, ar debesijos technologijomis grįstas sprendimas. Dėl akivaizdžių priežasčių stacionarios sistemos turi trūkumų prieinamumo prie duomenų atžvilgiu, o jų saugumas taip pat gali kelti problemų. Iš kitos pusės, debesijos technologijų sprendimai siūlo gerokai daugiau galimybių ir lankstumo, todėl vartotojai gali dirbti nuotoliniu būdu bei lygiagrečiai rūpintis biudžetu, medžiagų kiekių skaičiavimais ir ataskaitomis. Debesijos technologijomis grįstą sąmatų skaičiavimo programinę įrangą galima adaptuoti. Jei jūsų įmonė staiga išaugo (arba jei reikia sumažinti pajėgumus), nereikės keisti įrangos, saugojimo galimybių ar infrastruktūros. Be to, debesijos platformos užtikrina stiprią duomenų privatumo apsaugą bei saugos protokolus, kad jūsų duomenys išliktų konfidencialūs ir saugūs.

Mokymai

Jei domitės sąmatų skaičiavimo programinės įrangos rinka, neabejotinai žinote, kad mokymai, kaip dirbti nauja sistema, yra labai svarbi jūsų pirkinio dalis, ir tai, ką gaunate už sumokėtus pinigus, gali labai skirtis, priklausomai nuo įsigyjamo produkto. Kai kurie tiekėjai nustato fiziškai vykstančių mokymų limitą iki vos kelių valandų, o jei to nepakanka, turite sumokėti daugiau. Kiti gali pasiūlyti tik iš anksto paruoštą mokymų paketą, kurį sudaro vaizdo įrašai ir rašytinės instrukcijos, todėl jums teks mokytis savarankiškai. Tokiu atveju vertėtų ieškoti technologijų partnerio, kuris būtų pasirengęs jums skirti tiek laiko, kiek jums prireiks, kad suprastumėte tinkamo programinės įrangos naudojimo principus. Individualūs užsiėmimai, tiesioginiai klausimų ir atsakymų pokalbiai ir į ateitį orientuoti mokymai su periodiniais patikrinimais, kaip jums sekasi, – toks yra mūsų darbo metodas.

3. INTEGRACIJA

Jei turite statybų verslą, neabejotinai naudojate kokią nors apskaitos, projektų valdymo bei kitus verslo poreikius tenkinančią programinę įrangą, todėl visas šias programas verta prijungti prie sąmatų skaičiavimo sprendimo. Štai kada integracija yra svarbi: kai jūsų sąmatų skaičiavimo duomenys sklandžiai suderinami su kitomis verslo programomis, galite sutaupyti ne vieną valandą ar net dieną, kurią turėtumėte skirti nuobodžiam pakartotiniam duomenų suvedimui, jei pavyktų laimėti projektą. Nemažiau svarbu yra tai, kad integruodami kelis programinės įrangos sprendimus, galite būti tikri, kad perduodami duomenys bus išsamūs ir be klaidų, nes per visą projekto įgyvendinimo laikotarpį jūsų komandos remsis patikimu vieninteliu tinkamu šaltiniu. Nesusietos programos reiškia, kad jūs tiesiog turite išeitinę duomenų bazę, neišvengsite procesų trūkumų ir darbų vėlavimo, o integruoti sprendimai užtikrina netrikdomą informacijos srautą iš vienos sistemos į kitą.

Kainodara

Vertinant sąmatų skaičiavimo programinę įrangą, kainodara paprastai yra vienas iš svarbiausių faktorių dėl labai svarios priežasties. Net ir geriausias sprendimas ne kažin kiek vertas jūsų įmonei, jei neturite biudžeto, skirto apmokėti už šį sprendimą. Tačiau kaina ir vertė yra du skirtingi dalykai, o galutiniam išlaidų rezultatui didelę įtaką daro tai, kaip jūsų įmonė dirba, kokie yra jūsų pajėgumai ir koks yra potencialas augti ateityje. Pavyzdžiui, diegiant debesijos technologijomis grįstą sąmatų skaičiavimo platformą, gali būti pasiūlyta kaina, apskaičiuota kiekvienai darbo vietai, kas gali pasirodyti gan brangu, jei planuojate plėtrą; geresnis pasirinkimas būtų neribotas kainos modelis už fiksuotą metinį mokestį. Tokiu būdu jūs galėtumėte turėti daugiau vartotojų, kurie parengtų daugiau sąmatų už tą pačią kainą ir sukurtų didesnę vertę verslui.

Pagalba 

Pradėjus naudoti naują sąmatų skaičiavimo sprendimą, neišvengiamai kils techninių klausimų, techninių kliūčių ar tiesiog prireiks pagalbos naudojant paskyrą. Todėl svarbu išsiaiškinti, kokią pagalbą (ir kiek jos) galite gauti prieš įsipareigodami technologinių sprendimų tiekėjui. Turite iš anksto suprasti, kaip galite gauti pagalbą – telefonu, pokalbių svetainėje ar elektroniniu paštu, ir ar tokios pagalbos teikimas nėra kaip nors ribojamas. Pavyzdžiui, jums paskirtas darbo su klientais vadybininkas, gerai išmanantis savo darbą ir suprantantis jūsų verslą, gali padėti išspręsti problemas ir rasti būdus jūsų investicijai optimizuoti, todėl neabejokite, tokio vadybininko paslaugos visada yra įtrauktos į paslaugų paketą.


Apie autorių

admin:

0 Comments

Norėtumėte pasidalinti mūsų įrašu?

Jūsų elektroninis paštas nebus publikuojamas. Privalomi laikai pažymėti *d *

Parašykite komentarą