Dilema ir problema: patalpų remontas

Dilema ir problema: patalpų remontas

15 rugsėjo, 2021 Tinklaraštis 0

Gautas užsakymas parengti patalpų pilno remonto sąmatą, kurioje būtų detalizuotas vidaus sienų, grindų ir lubų remontas; išorinių rūsio sienų atkasimas, hidroizoliavimas ir nuogrindos įrengimas. Patalpų remontas – nuo ko pradėti?

Dilema – kaip tiksliai apskaičiuoti kiekius, jei užduotyje pateikta tik nuotrauka su keletu matmenų? Ar spausdinti šį planą, imti liniuotę, nusistatyti mastelį, ir matuoti – skaičiuoti; matuoti – skaičiuoti ir viską rašyti į užrašų knygutę?

Problema – toks skaičiavimo metodas gaišina mano brangų laiką, reikės prisiminti skaičiavimo formules ir apskritai šis darbas nėra malonus, nes rezultatas turi būti ne kiekiai, o kaina.

Sprendimas

Sprendimas – gautą nuotrauką keliame į Dimetris programą, nustatome jai mastelį pagal bet kurį iš matomų matmenų, atliekame sienų apvedžiojimo veiksmą, tarpuose atsigeriame kavos su šokoladu. 2-3 minutės – turiu visus kiekius, kurių man reikia: vidaus sienų perimetrą, grindų ir lubų plotą, durų plotą ir angokraščių ilgius, atkasamą žemės plotą ir tūrį, hidroizoliuojamą rūsio sienų plotą. Lieka tik įsipilti dar kavos, suvesti duomenis į komercinį pasiūlymą ir išsiųsti laišką užsakovui.

Planuojant savo darbą apgalvotai – galima sutaupyti savo brangų laiką ir skirti jį malonesniems dalykam kiekius.

Be to, trumpi apmokantys video pateikiami ir mūsų svetainėje.

Nauda sąmatininkui tai, kad rinkoje jis taps konkurencingesnis, nes dažniausiai jo greitis tiesiogiai susijęs su atlygiu. Be to jam nebereikės specifinių matematinių žinių skaičiuojant projektų medžiagų kiekius. Be to, viena iš svarbiausių Dimetrio funkcijų – bet kuriuo metu bus galima lengvai vizualiai pamatyti ir atsekti skaičiavimo būdą ir lengvai įrodyti savo skaičių pagrįstumą. Išbandykite jau dabar.

Apie autorių

admin:

0 Comments

Norėtumėte pasidalinti mūsų įrašu?

Jūsų elektroninis paštas nebus publikuojamas. Privalomi laikai pažymėti *d *

Parašykite komentarą