Kaip prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančios statybų industrijos?

Kaip prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančios statybų industrijos?

15 rugsėjo, 2021 Tinklaraštis 0

Greičiausiai nerastume žmogaus, kuris pasakytų, jog Covid-19 neturėjo įtakos jų darbinei aplinkai. Vis daugiau Statybos rangovų ieško sprendimų kaip įveiklinti savo darbuotojus, kurie darbą atlieka iš namų arba nuotoliniu būdu.  Labiausiai aktuali tampa „debesų“ technologija, nes jos pagalba tiesiog pasitelkus interneto prieigą galima efektyviai dirbti iš bet kurios pasaulio vietos. Šiandien, ieškodami sprendimų, statybos rangovai pradėjo ne tik naudoti įvairias nuotolinio darbo programas, bet ir mokyti  savo darbuotojus internetu.

Šiandien, ieškodami sprendimų, statybos rangovai pradėjo ne tik naudoti įvairias nuotolinio darbo programas, bet ir mokyti savo darbuotojus internetu.

Programa Dimetris sukurta taip, kad padėtų klientams patenkinti jų poreikius šioje pandeminėje situacijoje. Programa puikiai pritaikyta darbui nuotoliniu būdu. Ji veikia „debesijos“ principu ir gali būti lengvai pasiekiama iš bet kurio kompiuterio, bet kuriame pasaulio taške. Programa sukurta taip, kad nereikėtų jokio papildomo apmokymo bei specifinių inžinerinių žinių, nes ja naudotis iš ties labai paprasta. Inžinierius, turėdamas objekto nuotrauką ar pdf brėžinį ir žinodamas bent vieną matmenį masteliui nusistatyti gali nesunkiai apskaičiuoti visus reikalingus projektui medžiagų kiekius ir greitai atsakyti klientų pateikiamas užklausas. Žinoma, jei iškyla poreikis išsiaiškinti programos veikimo principus, ar kyla kokių nors kitų klausimu – visuomet galime apmokyti nuotoliniu būdu.

Apie autorių

admin:

0 Comments

Norėtumėte pasidalinti mūsų įrašu?

Jūsų elektroninis paštas nebus publikuojamas. Privalomi laikai pažymėti *d *

Parašykite komentarą