Kaip skaičiuoti karkasinių namų sąmatas TURBO greičiu?

Kaip skaičiuoti karkasinių namų sąmatas TURBO greičiu?

11 spalio, 2021 Tinklaraštis 0

Esate tikras karkasinių pastatų statybos žinovas? O gal turite nuosavą karkasinių namų gamybos liniją? Puikiai žinote kaip suprojektuoti ir pastatyti kokybišką karkasinį namą, tačiau Jus vargina ilgas „laiko valgymas“ skaičiuojant darbų apimtis, darbo užmokesčio, medžiagų kainas. Gal net turite atskirą sąmatininkų padalinį, kuris nuolatos ruošia komercinius pasiūlymus Jūsų klientams. Puikiai Jus suprantame, nes mums apie šias problemas pasakoja mūsų klientai: nuolatinis vėlavimas pateikti komercinį pasiūlymą; klaidos apskaičiuojant sienų ar stogo kiekius; nuolatinis medžiagų kainų pasikeitimas; kompetencijos stoka; darbuotojų stygius ir pan.

Taupykite savo ir savo darbuotojų laiką, būkite inovatyvūs – naudokite laiką taupančius įrankius.

Mes manome, jog radome vaistą nuo visų šių problemų, nes Dimetris programa gali ne tik pagreitinti sąmatų rengimo laiką, tikslumą, bet tuo pačiu darbas su ja yra labai nesudėtingas, todėl nereikalauja aukštos kvalifikacijos specialistų pagalbos. Jūsų darbuotojai gali lengvai perprasti programos specifiką ir nesunkiai tapti jos asais.

Kaip visa tai veikia? Tarkime, esate gamybinės modulinių pastatų įmonės savininkas. Esate sertifikavę savo modulinių atitvarų sistemas ir esate pritaikę savo technologinę liniją prie šių standartų. Tarkime, turite pasitvirtinę 30 išorinių sienų atitvarų mazgų, 30 vidaus pertvarų mazgų, 10 perdangų ir 30 stogo atitvarų mazgų. Net jei turėtumėte ir kintančių atitvarų elementų (karkaso tankumas, skerspjūvis, plokščių storis, tašelių tankumas ar skerspjūvis, tvirtinimo detalių tankumas ir t.t.) Dimetris programai tai neturėtų didelės įtakos skaičiavimo tempui. Dimetris programa veikia automatizuoto skaičiavimo principu, kai Jūs į savo įmonės duomenų bazę įvedate iš anksto apgalvotų atitvarų elementų grupes.

1 pav. Tipinių sienų mazgų detalės naudojamos Švedijoje

Programos Dimetris galimybės skaičiuojant sąmatą

Pavyzdžiui vienoje įkainių grupėje, kuri būtų pavadinta IŠORINĖS SIENOS MAZGAS, KAI ŠILTINAMA 250MM AKMENS VATA, KARKASO TANKUMAS, KAS 0,4M, VIDAUS APDAILA 2 SL. GKP, IŠORĖ DAILYLENČIŲ / SIENOS TIPAS PAGAL SERTIFIKATĄ – SL-5. Šioje įkainių grupėje susikuriate viską kas patenka į šią standartizuotą atitvaros sistemą: apskaičiuojate koks medienos kiekis tenka 1m2 ploto, kiek dedasi tvirtinimo elementų, mineralinės vatos, tašelių pagal skerspjūvį, įvertinate medžiagų persidengimo ar nupjaustymo likučius – kitaip tariant pilnai apgalvojate visą atitvaros sistemos įrengimą ir jo savikainą. Kai vieną kartą susikūrėte tokią įkainių grupę, antrą kartą jos kurti nebereikia, nes įmonės kataloge jau bus sukurta pilna apgalvota sistema. Ją liks tik pritaikyti brėžiniui, o visus reikalingus sistemos įrengimo kiekius automatiškai apskaičiuos pati programa.

2 pav. Išorinės sienos atitvaros sudėties standartizavimo langas

Taupykite savo brangų laiką, todėl naudokite automatizuotus kiekių ir sąmatų skaičiavimo sprendimus ir tokiu būdu tapkite pranašesni prieš savo konkurentus.

 


Apie autorių

admin:

0 Comments

Norėtumėte pasidalinti mūsų įrašu?

Jūsų elektroninis paštas nebus publikuojamas. Privalomi laikai pažymėti *d *

Parašykite komentarą