Specialistas rekomenduoja: skaičiuojant statybos kainą naudokite šiuolaikines priemones

Specialistas rekomenduoja: skaičiuojant statybos kainą naudokite šiuolaikines priemones

15 rugsėjo, 2021 Tinklaraštis 0

Skaičiuoti statybinių medžiagų kiekius projektui nenaudojant jokių skaitmenizuotų programų, tai lyg braižyti brėžinį su pieštuku ir liniuote vietoj to, kad pasinaudoti braižymo programa. Skaitmeninių kiekių skaičiavimo sistemų naudojimas nustatant statybos kaštus turi daug privalumų. Naudodami skaitmeninį kiekių skaičiavimo įrankį, galite greitai išmatuoti objekto plotą, ilgį bei perimetrą, apskaičiuoti reikalingų medžiagų vienetus, tūrį ir kitus parametrus. Taip pat galite naudoti ir kitas pagalbines priemones (durų, langų funkcijos), kad padidintumėte skaičiavimo efektyvumą, tikslumą ir produktyvumą.

Skaičiuoti statybinių medžiagų kiekius projektui nenaudojant jokių skaitmenizuotų programų, tai lyg braižyti brėžinį su pieštuku ir liniuote vietoj to, kad pasinaudoti braižymo programa.

Naudodami skaitmeninį skaičiavimų įrankį padidinsite tikslumą ir sumažinsite klaidų tikimybę. Kuo dažniau naudosite skaitmeninio kiekių skaičiavimo įrankius, tuo jūsų įgūdžiai augs ir taip palaipsniui įgysite vis geresnių rezultatų. Skaičiuojant statybos kiekius reikia atkreipti dėmesį į kelias sritis:

  • Plotas: Dažniausiai reikalingas siekiant nustatyti grindų ar sienų apdailos paviršiaus plotą.
  • Elementai: Dažnai tenka projekte matyti keletą pasikartojančių elementų, kuriuos skaičiuojant lengva pasimesti (polių ar kolonų skaičius).
  • Ilgis: Projekte reikalinga nustatyti daugybę linijinių ilgių (palangės, vėjalentės, cokolinis profilis, grindjuostės ir pan.).
  • Tūris: tam tikroms medžiagoms reikia išmatuoti tūrį, pavyzdžiui, kiek betono reikia pamato išpylimui.

Atlikus šiuos matavimus skaitmeninės liniuotės įrankio pagalba, ne tik išvengsite klaidų, bet ir pasiūlymą savo klientams pateiksite žymiai greičiau.

Panaudokite skaitmeninės liniuotės galią

Skaičiuojant statybos kiekius rankiniu, įprastu būdu – galite padaryti žmogiškų klaidų: netinkamai apskaičiuoti mastelį, surinkti ne visus reikiamus kiekius, prarasti skaičiavimų lapus ir t.t.
Naudodami skaitmeninę liniuotę galite tiesiog dirbti su skaitmenizuotu projektu. Jums reiks PDF brėžinio arba net nuotraukos. Nebereikės jokių pasiruošimo darbų, nereikės nustatyti mastelio, naudoti liniuotės, matlankio, skaičiuotuvo. Sutaupytą laiką galėsite panaudoti gilesnei projekto analizei ar tiesiog greičiau pereiti prie kito projekto skaičiavimo.

Papildomos naudos:

Skaičiavimus galite atlikti bet kurioje vietoje iš bet kurio kompiuterio. Nebereikia spausdinti brėžinių, nes viskas yra išsaugoma „debesyje“.

Apibendrinimas

Sužinoję, kaip panaudoti skaitmeninės liniuotės galimybes – jūsų statybos kiekių skaičiavimo procesas taps kelis kartus efektyvesnis nei iki šiol.

„DIMETRIS“ gali padėti išvengti brangiai kainuojančių klaidų. Užuot naudoję įprastus skaičiavimo metodus, kurie trunka ilgai ir ne visada yra tikslūs, išbandykite naują skaitmeninės liniuotės įrankį – DIMETRIS ir pralenkite savo konkurentus.

Apie autorių

admin:

0 Comments

Norėtumėte pasidalinti mūsų įrašu?

Jūsų elektroninis paštas nebus publikuojamas. Privalomi laikai pažymėti *d *

Parašykite komentarą