Technologinis sprendimas statybų rinkoje – programa Dimetris

Technologinis sprendimas statybų rinkoje – programa Dimetris

15 rugsėjo, 2021 Tinklaraštis 0

Programa Dimetris – technologinis sprendimas, kuris padės įmonėms dirbti efektyviau.

Šiuo metu statybos rinkoje yra susiklosčiusi gana įtempta situacija. Dažnai įmonės susiduria su darbuotojų trūkumo problema, tačiau ne tik tų, kurie dirba statybos aikštelėje, bet ir kitų inžinierių. Gana sudėtinga situacija kalbant apie sąmatininko profesiją. Šių specialistų trūkumas šiuo metu yra labai jaučiamas visoje Lietuvoje, nes šią specialybę pasirenka vis mažiau studentų. Ji reikalauja didelio kruopštumo, techninių žinių, logikos ir svarbiausia – greičio.

Jei įmonė turės labai kruopščiai dirbantį, atsakingą, techniškai išprususį sąmatininką, tačiau jis dirbs labai lėtai – projektai vyks panašiu tempu. Įmonė bus priversta dirbti tokiu pat greičiu kaip ir sąmatininkas. Pavyzdžiui – jei toks žmogus gali parengti sąmatą (pasiūlymą) tik vienam konkursui per savaitę, vadinasi įmonė praranda galimybę sudalyvauti dar 3 ar 5 konkursuose. To pasėkoje, įmonė negaudama pajamų labai rizikuoja, tai blogiausiu atveju gali baigtis ir jos bankrotu.

Šiandien viešasis sektorius daug investuoja į infrastruktūros gerinimo projektus, todėl viešųjų pirkimų pasiūla yra ženkliai padidėjusi. Tokia pati situacija ir privačiame sektoriuje. O tai reiškia, kad statybos įmonė, norėdama išlikti konkurencinga ir turėti nuolatinį užsakymų srautą, privalo greitai ir tiksliai reaguoti į visus ją dominančius konkursus.

Rodos gyvename XXI amžiuje, tačiau sąmatininkų darbo greičio didinimui per paskutinius 30 metų nebuvo sukurtas nei vienas IT įrankis ar technologija. Visa technologinė pažanga buvo skirta tik kainų duomenų bazės papildymui ar jos atnaujinimui, tačiau dėl to sąmatininkai netapo greitesni.

Sukurta nauja programa Dimetris

Galime pasidžiaugti, jog šiandien yra išskirtinė diena statybos įmonių vadovams ir sąmatininkams, nes sukurtas pagalbinis įrankis Dimetris, kuris išspręs didžiausias problemas skaičiuojant medžiagų kiekius. Išanalizavome statybos įmonių pagrindinius skausmo taškus ir supratome, kad siekiant įmonių efektyvumo būtina didinti sąmatininkų darbo našumą. Naudodamasis programa Dimetris, inžinierius taps universalesniu specialistu, kuris greitai gebės spręsti su kiekių skaičiavimų susijusius klausimus.

Rodos kartais reikia tiek nedaug, kad būtų galima greitai atiduoti skaičiavimus, tačiau kaip taisyklė, koją pakiša nekvalifikuotai parengtas projektas, schema ar brėžinys. Tokiu atveju sąmatininkas turi griebti didinančią lupą, liniuotę, kalkuliatorių bei neretai formulių lapą ir bandyti suskaičiuoti tai ko nepateikė projektuotojai. Būtent šioje vietoje ir išryškėja Dimetris naudojimo nauda, nes tai ką inžinierius skaičiuodavo kelias valandas – dabar galės suskaičiuoti vos per kelias minutes.

Programos kuriama nauda

Kokia programos Dimetris nauda? Įmonės vadovas turės galimybę padidinti savo sąmatininkų darbo greitį, neinvestuojant į jo specialų apmokymą. Programa Dimetris naudotis labai paprasta, nes ji sukurta taip, kad bet kuris žmogus, net neturintis inžinerinio išsilavinimo gebėtų apskaičiuoti bet kurios geometrinės formos kiekius.

Be to, trumpi apmokantys video pateikiami ir mūsų svetainėje.

Nauda sąmatininkui tai, kad rinkoje jis taps konkurencingesnis, nes dažniausiai jo greitis tiesiogiai susijęs su atlygiu. Be to jam nebereikės specifinių matematinių žinių skaičiuojant projektų medžiagų kiekius. Be to, viena iš svarbiausių Dimetrio funkcijų – bet kuriuo metu bus galima lengvai vizualiai pamatyti ir atsekti skaičiavimo būdą ir lengvai įrodyti savo skaičių pagrįstumą. Išbandykite jau dabar.

Apie autorių

admin:

0 Comments

Norėtumėte pasidalinti mūsų įrašu?

Jūsų elektroninis paštas nebus publikuojamas. Privalomi laikai pažymėti *d *

Parašykite komentarą