Ypatingai svarbus Dimetris programos atnaujinimas

Ypatingai svarbus Dimetris programos atnaujinimas

Norime informuoti Jus apie programos DIMETRIS atnaujinimus. Šiuo programos atnaujinimu siekėme suteikti daugiau aiškumo savo klientams kaip naudotis programa, tad jei Jums iki šiol ne viskas pavyko ar buvo neaišku – šis atnaujinimas turėtų išspręsti šias spragas.

1. Pirmiausiai prisijungus prie vartotojo sąsajos Jums iš karto bus aktyvuotos naujos ir labai trumpos video pamokos. Bendra video pamokų trukmė 10 min. Perklausę šiuos video jau mokėsite naudotis programa, bei žinosite kuriais atvejais geriausiai tinka viena ar kita funkcija.

 

Jei nespėjote peržiūrėti pamokų, ar užmiršote kaip veikia viena ar kita funkcija, visada mokymus galite rasti spustelėję mygtuką PAGALBA arba mygtuką VIDEO PAMOKOS.

 

Projektų valdymo ir atvaizdavimo langas

2. Jūsų patogumui pakeitėme projektų valdymo ir atvaizdavimo langą, kuriame projektų informacija bus atvaizduojama detaliau ir patraukliau.


Visiems įsigijusiems metinę licenciją – mes sukursime Jūsų įmonei 20 sustambintų įkainių grupių visiškai nemokamai


Funkcijų paaiškinimai (Hint)

3. Jei nesate tikri kaip konkrečiai veikia funkcijos, užveskite pelės kursorių virš norimos funkcijos mygtuko ir Jums bus parodytas trumpas animuotas paveikslas.

Sluoksnių valdymo įrankis

4. Pažengusiems programos naudotojams sukūrėme sluoksnių valdymo įrankį, kurio pagalba galėsite susikurti sluoksnių grupes. Pavyzdžiui – fasado brėžiniai atvaizduoti skirtinguose puslapiuose, todėl norite, jog fasado medžiagų pavadinimai, spalvos, linijų storiai ir net sąmatų grupės sutaptų. Jums pakaks susikurti sluoksnių grupę vieną kartą ir galėsite ją taikyti ne tik skirtingiems projekto puslapiams, bet ir skirtingiems projektams.

Detalesnį funkcionalumo paaiškinimą galite rasti šiame video.

 


Apie autorių

admin:

0 Comments

Norėtumėte pasidalinti mūsų įrašu?

Jūsų elektroninis paštas nebus publikuojamas. Privalomi laikai pažymėti *d *

Parašykite komentarą